Pension Hajaja se nachází v blízkosti přírodního parku Trhoň. Jeho dominantou je vrch Žďár (629m), na který se můžete vydat krásnou procházkou přímo od pensionu pěšky. Odměnou výstupu bude výhled do celého kraje a k vidění jsou zde pozůstatky keltského sídliště. Přírodní park Trhoň je součástí brdských lesů. Chcete-li se vydat na kole, pěšky nebo na běžkách po brdské stopě, klikněte zde: www.brdskastopa.cz

Podbrdská krajská výstava psů

 
Jezdí k nám rádi pejskové, kteří se účastní výstav v Rokycanech a okolí.

koro.unas.cz/poradame.html

 

FluffFest

Fanoušci death metal si přijdou na své vždy koncem července na Rokycanském letišti. U nás najdou kromě ubytování i výbornou vegetariánskou a veganskou stravu. Rezervujte si prosím za včas vaše ubytování.

www.flufffest.net/

Bahna

Každoročně se u nás začátkem léta konájí "Bahna" ve Strašicích. Je to největší a nejzajímavější akce ukázky vojenské techniky v Čechách.

www.bahna.eu

 

 

 

Lovecké zkoušky Hrádek u Rokycan

K naším častým hostům patří pejskové, kteří společně s jejich páníčky myslivci skládají lovecké zkoušky v nedalekém Hrádku. Zatím všichni naši hosté uspěli na výbornou :)

 

www.zkouskyrokycany.wbs.cz/Podzimni-zkousky.html

 

Panevropská cyklostezka

 

Pension Hajaja se nachází přímo na cyklostezce Pařiz-Praha. Cyklisté jsou u nás vítáni. Možné jsou i drobné opravy kol. K dizpozici máme i zvláštní místnost pro usušení oděvů. Naši hosté si kola mohou samozřejmě uschovat v garáži.


Pokud se chcete dozvědět více, doporučujeme Vám tento link:

 

www.cyklistikakrnov.com/Cyklotrasy/stezka-panevropska-praha-pariz.html