Kniha návštěv

Děkujeme Vám za Vaše příspěvky.

Super tolle Pension

Datum: 01.09.2019 | Vložil: Michael Delf & Kerstin Hirschl

Dankeschön für die super schöne Zeit bei Ihnen. Es hat uns sehr gut bei Ihnen gefallen. Wir haben haben uns gleich zu Hause gefühlt. Ihre Herzlichkeit, das schöne Zimmer, die tollen Ausflugsempfehlungen und das sehr leckere Essen behalten wir gern in Erinnerung. Und ganz sicher kommen wir wieder.

velká spokojenost

Datum: 26.08.2019 | Vložil: Ludmila Křivancová

V Penzionu u Kovaříkových jsme bydleli v srpnu 4 noci a byli jsme velmi spokojení. Penzion je opravdu hezky zařízený, chování domácích bylo nadstandardní, cítili jsme se jako doma. Dopřáli jsme si i snídani. Byt měl předsíň se skříněmi, pokoj dobré postele, kuchyňka kvalitně vybavena a v koupelně byla sprcha i vana, což nemám ani doma. Vřele doporučuji.

Nádhera a pohoda

Datum: 30.01.2019 | Vložil: Kateřina Homolková

Penzion jsme navštívili minulý rok v červnu a byli jsme velice mile překvapení příjemným přijetím hostiteli. Ubytování bylo super, snídaně famózní. A nejkrásnější mají zahradu :o). Letos se vrátíme, Homolková

Re: Nádhera a pohoda

Datum: 28.04.2019 | Vložil: Eva

Moc děkujeme paní Homolková

Úžasné ubytování

Datum: 24.07.2018 | Vložil: Jarmila Ničová

V penzionu jsem strávila bohužel jen dvě noci - byla jsem naprosto spokojena, ubytování se mi velmi líbilo. Manželé Kovaříkovi jsou velmi příjemní, vstřícní. Batolící se koťata byla sladká, i jejich drobná kočičí maminka.

Skvělý zážitek

Datum: 21.08.2016 | Vložil: Karel Došek

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní ubytování v domečku, perfektní stravu a vstřícnost a pohostinnost manželů Kovaříkových. Skvělým zážitkem byla cyklostezka do Brd přímo u penzionu. Já i moji vnuci se rádi vrátíme. Vřele doporučuji všem, kdo hledají klid a sportovní zážitek.

Alles Super!!!!

Datum: 18.08.2016 | Vložil: Familie Brandstädter

Es war ein wunderschöner Aufenthalt. Zimmer sind sauber und sehr schön. Das Frühstück ist abwechslungsreich und lecker. Die Gastgeber sind sehr nett, hilfsbereit und kinderfreundlich. Alles war perfekt! Kommen sehr gerne wieder!

Poděkování

Datum: 04.07.2016 | Vložil: Iva a Martin

Touto cetou chceme poděkovat za milé a přátelské přijetí v Penzionu Hajaja. Manželé Kovaříkovi se o hosty starají s úctou, pečlivostí a láskou. Pokoj, koupelna i sociální zařízení byly vzorně uklizené, jídlo vynikající. Procházka v opečovávané zahradě (i s výkladem pana majitele) působila jako balzám na duši. Děkujeme a pobyt v tomto penzionu doporučujeme všem!

Poděkování

Datum: 25.04.2016 | Vložil: Martina Pechová

Skvělé završení sobotního výletu v krásném penzionu. Pan a paní Kovaříkovi se o svůj penzion starají s láskou a stejně tak vítají své hosty. Velmi příjemné prostředí a skvělá snídaně! :)

Přeji mnoho spokojených zákazníků, jako jsme byli my.
Není mnoho míst, kde se budete cítit takto příjemně!

Poděkování

Datum: 27.10.2015 | Vložil: Eva Nohavicová

Krásný penzion, krásné pokojíčky, úžasné vybavení, nádherná koupelna, vše čisté a voňavé, majitelé moc příjemní, krásné okolí. Necítila jsem se jako v hotelu, ale spíš jako na návštěvě u příbuzných :-) Všem můžu doporučit bez jediné výhrady. Moc pozdravuji majitele a přeji jim vše dobré.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek