Kniha návštěv

Děkujeme Vám za Vaše příspěvky.

Úžasné ubytování

Datum: 24.07.2018 | Vložil: Jarmila Ničová

V penzionu jsem strávila bohužel jen dvě noci - byla jsem naprosto spokojena, ubytování se mi velmi líbilo. Manželé Kovaříkovi jsou velmi příjemní, vstřícní. Batolící se koťata byla sladká, i jejich drobná kočičí maminka.

Skvělý zážitek

Datum: 21.08.2016 | Vložil: Karel Došek

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní ubytování v domečku, perfektní stravu a vstřícnost a pohostinnost manželů Kovaříkových. Skvělým zážitkem byla cyklostezka do Brd přímo u penzionu. Já i moji vnuci se rádi vrátíme. Vřele doporučuji všem, kdo hledají klid a sportovní zážitek.

Alles Super!!!!

Datum: 18.08.2016 | Vložil: Familie Brandstädter

Es war ein wunderschöner Aufenthalt. Zimmer sind sauber und sehr schön. Das Frühstück ist abwechslungsreich und lecker. Die Gastgeber sind sehr nett, hilfsbereit und kinderfreundlich. Alles war perfekt! Kommen sehr gerne wieder!

Poděkování

Datum: 04.07.2016 | Vložil: Iva a Martin

Touto cetou chceme poděkovat za milé a přátelské přijetí v Penzionu Hajaja. Manželé Kovaříkovi se o hosty starají s úctou, pečlivostí a láskou. Pokoj, koupelna i sociální zařízení byly vzorně uklizené, jídlo vynikající. Procházka v opečovávané zahradě (i s výkladem pana majitele) působila jako balzám na duši. Děkujeme a pobyt v tomto penzionu doporučujeme všem!

Poděkování

Datum: 25.04.2016 | Vložil: Martina Pechová

Skvělé završení sobotního výletu v krásném penzionu. Pan a paní Kovaříkovi se o svůj penzion starají s láskou a stejně tak vítají své hosty. Velmi příjemné prostředí a skvělá snídaně! :)

Přeji mnoho spokojených zákazníků, jako jsme byli my.
Není mnoho míst, kde se budete cítit takto příjemně!

Poděkování

Datum: 27.10.2015 | Vložil: Eva Nohavicová

Krásný penzion, krásné pokojíčky, úžasné vybavení, nádherná koupelna, vše čisté a voňavé, majitelé moc příjemní, krásné okolí. Necítila jsem se jako v hotelu, ale spíš jako na návštěvě u příbuzných :-) Všem můžu doporučit bez jediné výhrady. Moc pozdravuji majitele a přeji jim vše dobré.

Maximální spokojenost

Datum: 21.08.2015 | Vložil: Martin Králík

Mockráte děkujeme majitelům pensionu za příjemný pobyt. Rádi se ještě někdy vrátíme a vřele doporučujeme.
Králíci z Mutěnic

Re: Maximální spokojenost

Datum: 24.08.2015 | Vložil: Eva Kovaříková

Děkujeme moc za příspěvek.
Ať se Vám ve všem daří.
V úctě Kovaříkovi

krása

Datum: 05.08.2015 | Vložil: Zuzka

Dobrý den, sice jsme v penzionu spali jen jednu noc, ale vzpomínáme doteď, můj 4 letý syn vzpomíná a jak by se tam hned vrátil:-). Já zase na pohostinnost majitelů a krásné prostředí...děkujeme a můžeme jen doporučit!

Velké díky :-)

Datum: 17.08.2014 | Vložil: Tomik a Štěpik s rodiči

Všechna předchozí hodnocení pravdivě vystihují co na vás v penzionu Hajaja čeká.Pokud chcete prožít báječné dny v klidném a příjemném prostředí pak jste našli to pravé místo:-)Pohostinnost a laskavost majitelů vás v dnešním uspěchaném a dravém světě jistě potěší a zahřeje u srdce.Děkujeme za prima dovolenou a i když nám nepřálo počasí máme nač vzpomínat.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek